De schoolvakanties voor BSO en peuteropvang zijn als volgt:

Voorjaarsvakantie: 15 t/m 19 februari 2021 – Meivakantie: 3 mei t/m 14 mei 2021 – Zomervakantie: 26 juli t/m 3 september 2021 – Herfstvakantie: 25 t/m 29 oktober 2021 – Kerstvakantie: 27 december 2021 t/m 7 januari 2022

Eventuele andere schoolvakanties worden per locatie aan ouders doorgegeven. De dagopvang is het hele jaar geopend.

Alle locaties van PUUR zijn gesloten op de landelijke feestdagen:
2e Paasdag: 5 april 2021 – Hemelvaartsdag 13 mei 2021 – 2e Pinksterdag: 24 mei 2021  – 1e & 2e kerstdag: 25 en 26 december 2021

GALDER

Adres:
Sint Jacobsstraat 1b
4855 AK Galder
T 06-31915259
galder@puur-kinderopvang.nl

Vestigingsmanager:
Rachèl Raesen
T 06-25141747
rraesen@puur-kinderopvang.nl

Openingstijden:
Ma t/m vr: 7:30-18:30 uur

LRK nummers:
KDV/PO: 592142577
BSO: 750244598

Directie PUUR Kinderopvang:
Anouk Ermes
aermes@puur-kinderopvang.nl
06 2520 5970

CHAAM

Adres:
Gilzeweg 12
4861 AT Chaam
T 06-24438813
chaam@puur-kinderopvang.nl

Vestigingsmanager:
Michelle van de Sande
T 06-50010119
mvdsande@puur-kinderopvang.nl

Openingstijden:
Ma t/m vr: 7:30-18:30 uur

LRK nummers:
KDV/PO: 214540480

CHAAM

Adres:
Wolfsdonk 6
4861 BB Chaam
T 06-24604918
Chaamwolfsdonk@puur-kinderopvang.nl

Vestigingsmanager:
Merel Daamen
T 06-39515338
mdaamen@puur-kinderopvang.nl

Openingstijden:
Ma t/m vr: 7:30-18:30 uur

LRK nummers:
PO 3+: 678806512
BSO: 257956852

ALPHEN

Adres:
Van Gaverenlaan 10a
5131 CT Alphen (NB)
T 06-81482027
alphen@puur-kinderopvang.nl

Vestigingsmanager:
Merel Daamen
T 06-39515338
mdaamen@puur-kinderopvang.nl

Openingstijden:
Ma t/m do: 8:30-12:00 uur

LRK nummer: 174111691

  • *verplicht
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
extra footer puur kinderopvang peuteropvang buitenschoolse opvang