De schoolvakanties voor BSO en peuteropvang zijn als volgt:

Voorjaarsvakantie: 26 februari t/m 6 maart 2022 – Meivakantie: 30 april t/m 8 mei 2022 – Zomervakantie: 23 juli t/m 4 september 2022 – Herfstvakantie: 22 t/m 30 oktober 2022 – Kerstvakantie: 24 december 2022 t/m 8 januari 2022

Eventuele andere schoolvakanties worden per locatie aan ouders doorgegeven. De dagopvang is het hele jaar geopend.

Alle locaties van PUUR zijn gesloten op de landelijke feestdagen:
2e Paasdag: 18 april 2022 – Hemelvaartsdag 26 mei 2022 – 2e Pinksterdag: 6 juni 2022  – 1e & 2e kerstdag: 25 en 26 december 2022

GALDER
Kinderdagverblijf, peuteropvang en BSO

Adres:
Sint Jacobsstraat 1b
4855 AK Galder
T 06-31915259
galder@puur-kinderopvang.nl

Vestigingsmanager:
Rachèl Raesen
T 06-25141747
rraesen@puur-kinderopvang.nl

Openingstijden:
Ma t/m vr: 7:30-18:30 uur

LRK nummers:
KDV/PO: 592142577
BSO: 750244598

CHAAM
Kinderdagverblijf en peuteropvang

Adres:
Gilzeweg 12
4861 AT Chaam
T 06-24438813
chaam@puur-kinderopvang.nl

Vestigingsmanager:
Michelle van de Sande
T 06-50010119
mvdsande@puur-kinderopvang.nl

Openingstijden:
Ma t/m vr: 7:30-18:30 uur

LRK nummers:
KDV/PO: 214540480

CHAAM
Peuteropvang (3+) en BSO

Adres:
Wolfsdonk 6
4861 BB Chaam
T 06-24604918
chaamwolfsdonk@puur-kinderopvang.nl

Vestigingsmanager:
Merel Daamen
T 06-39515338
mdaamen@puur-kinderopvang.nl

Openingstijden:
Ma t/m vr: 7:30-18:30 uur

LRK nummers:
PO 3+: 678806512
BSO: 257956852

ALPHEN
Peuteropvang

Adres:
Van Gaverenlaan 10a
5131 CT Alphen (NB)
T 06-81482027
alphen@puur-kinderopvang.nl

Vestigingsmanager:
Melissa Donker
T 06-15352139
mdonker@puur-kinderopvang.nl

Openingstijden:
Ma t/m vrij: 8:30-12:00 uur
Dinsdagmiddag: 12:00-15:30 uur

LRK nummer: 174111691

DIRECTIE


Anouk Ermes
T 06-2520 5970
aermes@puur-kinderopvang.nl

  • *verplicht
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
extra footer puur kinderopvang peuteropvang buitenschoolse opvang